Jmenuju se Klára Recmanová,

jsem studentkou navazujícího magisterského studia oboru Marketing a obchod, Slezské univerzity v Opavě, Obchodně-podnikatelské fakulty v Karviné. 

Miluju naší 6 letou fenečku Jenny a kafe. 

Už během bakalářského studia mi nestačilo pouze poslouchat teorii. Zapojila jsem se do studentského univerzitního programu Business Gate Academy, kde jsme v studentských týmech pracovali na marketingových zadání pro reálné firmy. Součástí tohoto projektu jsem byla celkem 6 krát: 3 krát jako člen týmu a 3 krát jako team leader. Díky tomuto projektu jsem měla možnost pracovat na projektech firem: DENZA, ARTEX nebo Miomove. 

Díky tomuto projektu jsem se dostala i k řadě zajímavých příležitostí, jedna z nich byla práce v marketingové agentuře, kde jsem nasbírala zase další praxi a zkušenosti. Díky pandemii jsem se mohla rozhodnout, jakou cestou se chci dále ubírat, a protože jsem vždy chtěla dělat něco svého, založili jsme s mým kamarádem (a nyní i kolegou) projekt Medialy. Cílem tohoto projektu je skloubit naše nejlepší schopnosti jako jednotlivců a pomoct tak podnikatelům s tím, co je v marketingu tíží, aby se naplno mohli věnovat tomu, co je pro ně opravdu důležité – jejich podnikání. Pomáháme v oblasti marketingu a marketingové komunikace: sociální sítě, tvorba webů a další. Více zde.

Dále jsem rok a půl byla součástí projektu BloggersRE, kde jsem psala rozhovory s influencery, psala články a dále jsem měla na starost publikování příspěvků na sociální sítě. 

Sama se aktuálně věnuji sociálním sítím a tvorbou obsahu na ně, influencer marketingu (to bylo i téma mé bakalářské práce), focení a natáčení podcastu.

Budu těšit na případnou spolupráci!

Čemu se věnuji

Focení

Fotím už několik let, nyní se ale snažím se k němu vrátit naplno a co nejvíce si rozšířit portfolio.

Sociální sítě

Spolu s mým kolegou a kamarádem jsme náš koníček přetavili v podnikání.

Podcast

U mikrofonu, s Luckou na druhé straně, rozebírám s kavou v ruce různorodá témata. 

Sledujte mou tvorbu na Instagramu